Reklam

1- Sitemizdeki reklam alanlarımızdan biriyle ilgileniyorsanız, hangi alanla ilgilendiğinizi, hangi site/ürünün reklamını yapmak istediğinizi lütfen iletişim sayfamız üzerinden bize bildiriniz. Eğer yayınlanacak reklam banner veya metni hazırsa lütfen bunu da bize iletiniz.

2-Reklam alanımızda boş yer varsa ve reklamınız kural ve ilkelerimize uygunsa, editörlerimiz size epostayla geri dönüş yaparak reklamınızı yayına alabileceğimizi fiyat bilgisiyle birlikte size bildirecektir.

3-Verilen teklif sizin için uygunsa ödemeyi bize göndererek bu alanı rezerve edebilirsiniz.

4-Ödeme yapılmadan reklam alanı rezervasyonu yapılmamaktadır. Dilerseniz ödemenizi reklamınızı hazırlattıktan sonra da bize gönderebilirsiniz, ancak bu süre içinde başka bir ziyaretçimiz ödeme yaparsa, alan ona ayrılacaktır. Alanı rezerve etmek istiyorsanız, reklamınızı hazırlatırken ödemeyi yapmanızı rica ediyoruz.

5-Ödeme sonrası reklamınızın süresi hemen başlatılmayacak, reklamınızı hazırlatmanız için size 3 gün süre verilecektir.

6-Bu üç gün içinde reklamınızı hazırlatıp bize gönderdiğinizde, reklamınızın yayına alınacak ve reklamınızın süresi de yayın tarihi itibariyle başlatılacaktır.

7- Üç gün içinde reklamınız henüz hazırlanmamışsa, site editörlerimizce geçici bir reklam hazırlanıp, sitenize link vererek yayına alınacak ve reklam süreniz başlatılacaktır. Daha sonra reklamınız ne zaman hazır olursa, o zaman sizin gönderdiğiniz reklam yayına konacaktır.

www.genckramponlar.com