Kulubümüz Hakkında

   

Kulübümüz bünyesinde futbol okulu olarak eğitim ve öğretim veriyoruz.

Ülkemiz futbol eğitimine farklı bir sistem getirmek için bu çalışmayı yapmış bulunuyoruz. Hakkımızda yazısını okursanız daha ayrıntılı olarak anlamanız mümkün olacaktır.

Kısaca: Çocuklarımıza, gençlerimize akıllarını bedenleriyle birleştiren, futbolcu yetiştiren eğitim ve öğretim sisteminden bahsediyoruz. Gerek ahlaki, gerekse toplumsal kişiliklerine değer katan bir çalışmayı kamuoyuna sunuyoruz. Sıradanlıktan uzak ileri düzey bir futbol eğitimi vererek herkesin eksik gördüğü lakin ele almadığı yanlışları düzelterek, futbola ve futbol severlere farklı bir çalışma sunuyoruz.

Bu futbol eğitiminin ve öğretiminin temel ( 2 iki ) aşaması mevcuttur.

 1. Eğitim aşaması ( sunum ve teorik eğitim ) saha öncesi içeride masa başında.
 2. Öğretim aşaması ( pratik olarak uygulamalı ) sahada ve çeşitli oyun alanlarında.

ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ
Geleceğin yeni futbol anlayışı için, yıldız adayları yetiştiriyoruz. Bu yıldız adaylarını çevrenizden veya geniş bir çevreden sizlerin aracılığı ile keşfederek, yalnız ekonomik çıkar için değil, aynı zamanda çocuklarımızın ve gençlerimizinde gerçek yeteneklerinin yok olmaması için ülke futboluna katkı sağlamak için bu özel çalışmaya çocuklarımızı ve genç futbolcu adaylarını sizlerin aracılığı ile kulübümüze davet ediyoruz.

Gençlerimize ve çocuklarımıza tavsiyemiz şudur: futbolun aklı ile tanışın. Antalya Genç Kramponlar Futbol Kulübü ile aklınızı bedeninizle buluşsun.

Bu çalışma sizin, babanızın, oğlunuzun, kızınızın, torunlarınızın futbol sevgisinin ortak projesidir. Bedeninin yeteneğine, becerine, sağlığına, aklına, güvenen bende değerim, bende başarabilirim, futbolda yok olmak istemiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Antalya genç kramponlar türkiye, akdeniz ve antalya, nın futbolcu adaylarının buluşma noktası.

Lütfen kulübümüzü ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alınız.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ
( 06 Yaş, 08 Yaş, 10 Yaş, Ayrı düzeyde ) ( 12 Yaş, 14 yaş, Ayrı düzeyde ) 16 Yaş ve üzeri ise Ayrı düzeyde ) ileri düzey futbol eğitimi ve öğretimi sunarak, her yaş gurubunun bir üst guruba geçerken öncelikle iyi bir birey olmalarına katkı sağlarken, ileriki spor hayatlarına da bir şekilde yön vermelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

İLKELERİMİZ İSE, GERÇEK BAŞARI İÇİN KARINCADAN DERS AL, ÇALIŞKAN İNSANDAN ÖRNEK AL. GERÇEK BİR PROFESYONELLİĞİN BİRLEŞİMİ, Birlik ve beraberlik örneği, Akıl ve tecrübelerin bütünü. Doğru kişi, doğru seçim, doğru çalışma şekli, futbol eğitimindeki ve öğretimindeki doğrunun sonucu. >Sağlık > Dostluk >Arkadaşlık >Birlik > Beraberlik >Çalışkanlık >Üretkenlik >Azimlilik >Kararlılık >Başarı

Bu çalışmada futbolcu gençlerimiz değerli olacak. Futbolcular şampiyon olacak, antrenör değil, yalnızca kulüp değil, takım ruhu oluşacak ve ülkemize gerçek türk yıldızları yetişecek.

Bildiğini zannetmek ayrı, bildiğini bilmek ve uygulamak çok ayrıdır.

BU SİSTEM VE PROJEDE NELER GÖRECEĞİZ.

 • Farklı bir kulüp olunmaya çalışıldığını.
 • Alt yapısında ciddi bir sistem yattığını.
 • Bu sistem için ciddi bir çalışma yapıldığını.
 • Ciddi bir spor olan futbol için yenilikler yapılmaya çalışıldığını.
 • Çocuklarımız ve gençlerimiz için, başarılı bir gelecek örneklemeye çalışıldığını.
 • Ciddiyeti tertibi düzeni prensipleri en hassas bir şekilde uygulanmaya çalışıldığını.
 • Çocuklarımıza ve gençlerimize, en iyi futbol eğitim ve öğretimi sağlayarak, daha başarılı futbolcular yetiştirilmeye çalışıldığını.
 • Kulübümüze özel, futbolun alfabesini öğretilmeye çalışılırken, üç yıldız kuralının yanı sıra, zincir halkası düşüncesi eğitimi verilerek her bir futbolcunun eksiklerini tamamlamaya çalışıldığını.
 • Tüm kulüp yönetimi olsun, teknik ekip olsun, futbolcular olsun, futbol okulundaki öğrenciler olsun, takım ruhu öğretilirken farklı bir teknikle birlik ve beraberlik olgusunu uygulamaya çalışıldığını.
 • Çalışkanlık üretkenlik öğretilirken, asıl başarı anahtarının, da öğretilmeye çalışıldığını.

ÇOCUKLARIMIZI DOĞRU FUTBOL EĞİTİMİ VE ÖĞRETİMİ İLE TANIŞTIRIN.

Spor alçak gönüllülük, spor sevgidir, spor birlik, spor beraberliktir.

Türkiye, akdeniz, antalyanın geleceğin yeni futbol anlayışı.

DEĞERLİ BİR SÖZ

Rekabet edeceğiniz insanlara dikkat edin, rakip değil ekip olun. İşte o zaman kazanırsınız.