Bağış ve Yardım

ÖRNEK PROJE: ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ.

KONU: YENİ BİR FUTBOL EĞİTİM VE ÖĞRETİM İÇİN PROJEMİZE DESTEK TALEBİ.

SN İLGİLİ DEĞERLİ (…………………………………………………..) VEYA YETKİLİSİ.

Altta ayrıntılı olarak açıkladığımız ve ek evraklarda bu projenin açıklamalarını belirttiğimiz konunun özü şu şekildedir. Futbol sporumuzun gelişmesini sağlayacak yeniliklere çok acil ihtiyacımız olduğu görülmektedir. Son yıllarda gördüğümüz kadarıyla futbolcu ithal ederek neredeyse milyarlarca liramız yabancı futbolcular kanalı ile dışarıya gitmektedir. Bunun karşılığında ise aynı değerde herhangi bir dış kaynak ülkemize girmemektedir. Gerektiğinde bu gelir gider dengesini herkes bir şekilde rakamlarla daha net gözlemleyebileceklerdir. Kısaca acil olarak yeni sisteme ihtiyaç duymakta olduğumuz kaçınılmaz bir zaruri yet haline gelmiştir. Gerek yeterince yıldız adayı futbolcu yetiştiremememiz, gerekse yetiştirecek düzeyde ( arge ) eksikliği öncelikle yetiştireni yetiştiremediğimiz gibi, yetişen futbolcularımızın azlığı, ya da yetersizliği bizlere çok acil yeni bir sistem gereksinimi sonucunu doğurmuştur.

PROJEMİZ Uzun bir zaman önce bir çocuğumuzu örnek alarak, çeşitli çocuklarımızın örneklerini çoğaltarak ( zincir halkası düşüncesi ve futbolun alfabesi ) adlı çalışmayı ortaya çıkartmamıza sebep olmuştur. Gerek futbolcu adaylarımızla, gerekse ailelerle, gerekse futbol adamlarına yaptığımız tanıtımlarda bu projenin başarılı olacağı öngörüsü ortaya çıkmıştır. Bizlerde bu uğurda örnek bir futbol kulübü kurarak bu projeyi hayata geçirmeye çalışmaktayız. Bir dernek kurarak ardından kulüp statüsü kazanıp öncelikle futbolcu adaylarını yetiştirerek bu yola çıkmayı hedeflemekteyiz.

PROJENİN ZORLUĞU evet asıl zor olan kısım burada yatmaktadır. Ülkemizde bu tür inovasyon çalışmalarına destek ne yazık ki çok azdır belki de hiç yoktur denilebilir. Kulüp düzeyinde üst düzeyde hizmet veren kurumlar bu konuyu hep öteleyerek mevcut sistemi savunarak ileri gitmeyi tesis ya da alt yapı yoksunluğuna sığınarak aynı yerlerinde saymaktadırlar. Kısaca bu tür çalışmalara destek gerekmektedir. Bu destek bu tür örnekler ile çocuklarımıza ve genç futbolcu adaylarımıza, hatta şu an üst düzey futbol oynayan futbolcularımıza dahi fayda sağlayacaktır.

İSTEK VE TALEP ek belgelerde açıklamalar okunduğunda ( zincir halkası düşüncesi ve futbolun alfabesi ) sistemi ülkemize yenilik getireceği kanaati doğurabilecektir. Öncelikle sistemin bütününe, ya da bir şekilde pilot bir çalışma sağlandırılarak bu başarı ortaya koyulabilir. Akabinde ise ülkemize bir rol model uygulanarak öncelikle daha az futbol ithalatı sağlanmış olacağından öz sermayemiz ülkemizde kalacağı gibi, dünya futbol arenasında da daha iyi yerlere gelmiş olacağız.

LÜTFEN BU PROJEYE DESTEK VEREREK GEREK ÜLKEMİZ ÇOCUKLARINA, GEREKSE FUTBOL GELECEĞİMİZE DESTEK OLMUŞ OLACAKSINIZ. Saygılarımla Ünal DURAN

KULÜBÜMÜZÜ TANIYIN ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ.

KULÜP RESMİ BİLGİLERİ, BAĞIŞ VE YARDIM AÇIKLAMASI.

> PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ: 14 / 05 / 2016 Tarihi ile ele alınmış olup 17 / 12 / 2017 devamında uzun bir çalışma sürecinden sonra, kamuoyuna, yani futbolcu adaylarına, antrenörlere, velilere topluma da sorularak, bilgiler fikirler alınarak bu projenin uygulanmasına karar verilmiştir.

> PROJENİN HAYATA GEÇİŞİ: DERNEK KURULUŞU ( 17377392-450-E.16170 ) 07-037-097 ile ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ, DERNEĞİ. 01.02.2018 Tarihi ile kurucu üyeler ile Antalya valiliği dernekler masasına başvurup 10.04.2018 tarihinde onay verilmiştir ve resmen kabul edilmiştir. 31.05.2018 tarihi ile genel kurul ve kurucu üyeler ile tüm resmi işlemler yapılarak, vergi mevzuatı ( Antalya Düden Vd. 0700638604 ) ile kayıt olunmuş, kulüp başkanı ve yetkililer noter onayından geçerek faaliyet işlemleri eksiksiz olarak resmen tamamlanmıştır.

BAĞIŞ VE YARDIM İÇİN: DÜNYANIN EN DEĞERLİ DAVRANIŞI YARDIM ETMEKTİR. SN ÇOK DEĞERLİ, Arkadaş, dost, kardeş, tanıdık, tanımadık, tüm iyi niyet taşıyan herkese ( ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ ( VE DERNEĞİ ) www.genckramponlar.com YÖNETİMİ ADINA KULÜP BAŞKANI VASFI İLE BİLGİ VERİYORUZ.

> ÜLKEMİZİN ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ SPOR VE FUTBOL SEVGİSİNİN YANI SIRA DOĞRULUK DÜRÜSTLÜK VE ÜLKEMİZE BAŞARILI VE HAYIRLI BİRER İNSAN OLMALARI İÇİN, ÇOK FARKLI BİR FUTBOL EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİ İLE FUTBOLCU ADAYLARI YETİŞTİRMEYE BAŞLADIK.

BU FARKI ORTAYA KOYMAK VE BAŞARILI BİR HİZMET SUNABİLMEK İÇİN 20 KİŞİLİK BİR KADRO İLE DERNEĞİMİZİ KURARAK ALTTAKİ BİLGİLER İLE RESMİ BİR KURULUŞ OLDUĞUMUZU TESCİLLEDİK.

> GÜVEN KONUSUNDA İSE, HİÇBİR HAKSIZ ÇALIŞMA İÇİNDE OLMAYACAĞIMIZA ŞÜPHENİZ OLMASIN. SİZLERDEN TALEBİMİZ KULÜBÜMÜZÜN GELİŞİMİ İÇİN ÇOCUKLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN GELİŞİMİ İÇİN KULÜBÜMÜZ DERNEĞİNE BAĞIŞ VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

YARDIMLARINIZ MAKBUZ KARŞILIĞI OLARAK ELDEN VEYA BANKA KARŞILIĞI OLARAK. ANTALYA GENÇ KRAMPONLAR FUTBOL KULÜBÜ DERNEĞİ HESABINA TÜRKİYE İŞ BANKASI ANTALYA ÇALLI ŞUBESİ HESAP NO: 6226-0161824
( İBAN NO: TR55 0006 4000 0016 2260 1618 24 ) Bağışlarınızı bekliyoruz.

AYRINTILI OLARAK TÜM İLETİŞİMLER.
RESMİ WEB ADRESİMİZ : www.genckramponlar.com
1- FACEBOK LİNK : https://www.facebook.com/aantalyagenckramponlar
2- YOTUBE KANAL : https://www.youtube.com/channel/UCT-d9hjsuGY4DLMJC5i12bA
3- GOOGLE SAYFA : https://plus.google.com/u/0/102778763971438495232
4- TWİTTER LİNK : https://twitter.com/GencKramponlar

TEL FAX : +90 242 3169466 GSM : +90 543 3169466
E.Mail: [email protected]
KULÜP ADRESİ: Atatürk Mah, Birlik Apt, 2649 sok, No 51 / 1 – 07025 Kepez / ANTALYA / TÜRKİYE