Antrenman

YAZ DÖNEMİ DERS VE ANTRENMAN PROĞRAMI. F.Adı soyadı :..………………………………)

1 NCİ GURUP İÇİN DERSLERİMİZ, HER ( CUMA Saat 17,30 ile 19,00 arası ders olarak görülecektir. Konular ( Zihinsel ) ( Fiziksel ) ( Teknik) ( Taktik ) olarak çalışılacaktır. Çalışma Yerimiz, kulüp Adresidir.

CUMA GÜNÜNÜN ÖNEMİ Cumartesi ya da Pazar günleri turnuva ya da rakipli maçlar olduğunda, maç öncesi teknik ya da taktik çalışmada yapılabilecek olmasıdır. Ayrıca gerektiğinde ise sahada işlenen dersin uygulaması yapılabilecektir.

DERS İÇİN DİKKAT: ( Giyim serbesttir ) Derslere rahat kıyafetlerle geliniz, Not almak için yanınızda defter ve kalem getiriniz. Ders saatinden 5 dakika önce gelmeniz uygundur. Gerektiğinde özel bilgi verilmek kaydı ile spor ekipmanları ile gelinmesi istenecektir.

ANTRENMAN PROĞRAMI.

1 NCİ GURUP İÇİN ANTRENMANLARIMIZ, HER ( PAZARTESİ Saat 16,30 ile 18,30 Arası sahadadır, Antrenman programının uygulama konuları ( Zihinsel ) ( Fiziksel ) ( Teknik) ( Taktik ) olarak çalışılacaktır. Çalışma Yerimiz, Kulüp önü, Atatürk spor tesislerindedir.

1 NCİ GURUP İÇİN ANTRENMANLARIMIZ, HER ( ÇARŞAMBA Saat 16,30 ile 18,30 Arası sahadadır, Antrenman programının uygulama konuları ( Zihinsel ) ( Fiziksel ) ( Teknik) ( Taktik ) olarak çalışılacaktır. Çalışma Yerimiz, Kulüp önü, Atatürk spor tesislerindedir.

ANTRENMAN İÇİN DİKKAT: Antrenmanlara kulübünüzün uygun gördüğü kıyafetlerle geliniz. Ayak sağlığınız için futbol ayakkabılarınızı sahada giymeniz sağlıklıdır.

ÇOK ÖNEMLİ: Antrenman ya da maç, karşılaşmalara çıkmadan, ne aç nede çok tok olarak değil, tam orta seviyede yiyerek sahaya çıkmalıyız. Hafif yemeklerde en az 1 bir saat önce, ağır yemeklerde ise, 2 iki saate yakın yemekler yenilmelidir. Daha kısa zamanda yenilen yemekler hem faydasız, hem de zararlı olabilir. Antrenmana giyiminiz hazır ise, saatinden 5 dakika önce, giyiminizi sahada yapacaksanız 15 dakika önce gelmeniz uygundur.

Not: ikinci bir bilgilendirmeye kadar eğitim ve öğretim programımız bu şekildedir.

Her şey çocuklarımız ve gençlerimizin geleceği için.